Laptopy poleasingowe – to się opłaca

Niniejszy artykuł pod tytułem Naprawianie baz danych może uratować Twój biznes! nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Naprawianie baz danych może uratować Twój biznes! należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Popularność sprzętu poleasingowego stale rośnie, a używane laptopy znajdują nowych właścicieli bardzo szybko. I wcale słowo „używany” nie odejmuje im jakości i technicznej sprawności. Zobacz, dlaczego laptopy poleasingowe warte są twojej uwagi.

Laptopy poleasingowe – co to za sprzęt?

Zastanawiasz się co to właściwie te laptopy poleasingowe? To sprzęt, który był użytkowany przed przedsiębiorstwo w ramach umowy leasingowej. Po zakończeniu umowy, która trawa około 2-3 lata sprzęt wraca do leasingodawcy, a potem wędruję do firmy, która zajmuje się skupem takich sprzętów. W swojej ofercie taka firma posiada wiele laptopów znanych marek w nienagannym stanie i super cenie. Przed ponownym trafieniem sprzętu do sprzedaży jest on gruntownie sprawdzany pod kątem sprawności technicznej, jak są instalowane wszystkie aktualizacje sterowników i systemu.

Laptopy poleasingowe – czy warto inwestować w taki sprzęt?

Wiele nabywców, którzy zdecydowali się na laptopy poleasingowe są zadowoleni ze swojego zakupu. Dlaczego? Ponieważ wiąże się to z wieloma zaletami takiego sprzętu.

Niska cena

To jeden bezapelacyjnie najważniejszy atut takiego sprzętu. Laptopy poleasingowe możesz znaleźć o parametrach wystarczających do użytkowania domowego nawet za mniej niż 1000 złotych, natomiast inwestując 3 tysiące otrzymasz sprzęt o nietuzinkowej konfiguracji, który sprawdza się w zaawansowanych i profesjonalnych zastosowaniach.

Świetne parametry techniczne

Laptopy poleasingowe to przede wszystkim sprzęt, który był używany przez firmy i korporacje, a więc jest mocniejszy i zdecydowanie bardziej wydajny niż standardowy domowy. I choć od jego produkcji mogły minąć 3 lata to jego procesor nadal będzie szybki, grafika na poziomie zaawansowanym i dysk w stanie nienaruszonym.

Znane marki

Świetna jakość laptopów poleasingowych wynika również z tego, że to najczęściej sprzęt cenionych marek na świecie. W ofercie takich sklepów znajdziemy przede wszystkim laptopy o markach takich jak: Dell, HP czy Lenovo.

Posiadana gwarancja

Nie musisz się martwić to, że są używane nie znaczy, że nie mają gwarancji. Na takie sprzęty poleasingowe sprzedawcy mogą udzielić, aż 12 miesięcy gwarancji. W takich sposób Ty jako kupujący masz pewność, że w razie problemów, będziesz mógł zwrócić się o pomoc.

System operacyjny to podstawa

System operacyjny Windows to standard w latopach poleasingowych. To ogromna zaleta tego sprzętu, ponieważ z twojego portfela nie ucieknie dodatkowo parę stówek z portfela, a Ty zyskujesz pewność, że system jest w 100% oryginalny. Pamiętaj, aby laptopy poleasingowe zamawiać u sprawdzonych sprzedawców.

Zobacz także ten artykuł: Tanie laptopy używane.